YENİLENME VE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Yenilik

Yeniliği, üretim sürecimizi daha ekonomik hale getirme, basitleştirme, geliştirme ve iyileştirme için bir fırsat olarak görüyoruz.

Fırçalar hakkındaki yeni uygulamalar ve fikirler, bizim ilerlememize devam etmek için enerji vermektedir. Verimli ve kullanışlı fırçaları üretimek için uygun malzeme seçimine dikkat etmekteyiz.

Üretmiş olduğumuz fırçalarda, kalite ve faydayı arttırıcı yenilikler yapmak en önemli ilkelerimiz arasında yer almaktadır.

Araştırma ve makineler

Yeni ve özgün fırçaların geliştirilmesi için araştırma, kalıp ve makine yatırımları gerekmektedir. Biz yapmış olduğumuz yatırımlar neticesinde üretim sürecini kısaltıp müşterilerimize daha kısa sürelerde ve yüksek adetlerde ürün tedarik etmekteyiz.

Geniş makine parkurumuz ile her çeşit fırçayı üretebilme kapasitesine sahibiz.

Sürdürülebilirlik

Alıcılar, satıcılar, tüketiciler ve devletler geri dönüştürülebilen ham madde ve malzemeyi daha çok önemsemekte ve tercih etmektedir.

Biz kullanmış olduğumuz hammadde ve malzeme seçimi konularında, geri dönüştürülebilecek olanlarını seçerek işletme ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktayız. Bu sayede uzun ömürlü ve sürdürülebilir bir üretim prosesini  uygulamaktayız.

TOP