SÜPÜRME VE TEMİZLİK İÇİN FIRÇALAR

Temizleme fırçaları, uygulama alanı ve isteğe özel olarak üretilen fırçalardır. Yol, park ve bahçe gibi ortak alanların ayrıca otların, kaldırımların, depo ve benzeri geniş alanların genel çevre temizliğinde kullanılan fırçalardır.

Örnek olarak; belediye temizlik araçlarının altında yer alan yan dairesel, pres ve silindir fırçalar, insan gücüne bağlı işçilik maliyetini de ortadan kaldırarak, temiz bir çevre oluşturulmasına yardımcı olur.

Kullanım amacına göre birçok modeli ve çeşidi vardır. Silindir, panel ya da dairesel şeklinde üretilen Yol Süpürme ve Temizlik Fırçaları, kullanıldıkları alanlarda etkili ve verimli temizliği sağlayacak şekilde tasarımı yapılır ve özel olarak üretilir.

Hilal Fırça ’da, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için, teknik ressam veya mühendislerimizin geliştirip tasarladığı fırçaları bilgi, birikim ve tecrübemizle harmanlıyoruz. Standart fırça çeşitlerinden, özel tasarım fırçalara, yapmış olduğumuz ARGE ve inovasyonlar ile 3000’e yakın fırça modelini CNC üretim hattıyla sizler için özel olarak üretiriz.

TOP