TARIM SEKTÖRÜ

Geniş tarım arazilerinin işlenmeden önce temizlenmesi, çeşitli makinalara takılan özel olarak dizayn edilmiş fırçalar ile yapılmaktadır.

 İşlenmiş tarım arazilerinin tesviyelendirilmesi ve düzleştirilmesi silindir ve panel tarzındaki fırçalar ile sağlanmaktadır.

 Meyve ve sebze işlenmesinde ve yıkanarak temizlenmesinde kullanılan makinaların bir çok noktasında özel olarak dizayn edilmiş ve takılmış fırçalar kullanılmaktadır.

 Büyük seraların tozdan ve kirden arındırılması temizlenmesi ve yıkanması bu iş için özel olarak dizayn edilmiş fırçalar ile yapılmaktadır.

 Büyükbaş ve küçükbaş hayvancılık sektöründe, hayvan gübrelerinin ortamdan uzaklaştırılması ve hayvanların yaşam alanlarının daha temiz hale getirilmesi fırçalar sayesinde olmaktadır.

 Kuş ve balık yetiştiriciliğinde, hayvanların bulunmuş olduğu ortamların daha temiz ve ferah olması yine fırçalar sayesinde yapılmaktadır.

Uzman kadromuz ve geniş sektör bilgimiz ile tarım alanında kullanılmak üzere bir çok model fırçayı tasarlayıp üreterek, verimliliğin ve karlılığın arttırılmasını sağlamaktayız. 

İLGİLİ ÜRÜNLER

TOP