SIZDIRMAZLIK FIRÇALARI

Şerit ve sızdırmazlık fırçaları iki şekilde yapılmaktadır. Birincisi sıkıştırma dediğimiz metal sac içine tel ile birlikte kılların sıkıştırılarak elde edildiği fırça şeklidir. İkincisi plastik taban üzerine çakma işlemi yapılarak elde edilen şerit fırça modelidir.

Fabrika alanlarında, makinaların içinde, havaalanlarında, yürüyen merdiven, döner kapılarda,  teleferik sistemlerinde ve birçok sektörde ve makinalarda, toz ve benzeri yabancı cisimlerin içeriye girmesini engelleyen, kar ve yağmur için sızdırmazlık sağlayan fırçalar kullanılmaktadır. Panel ve şerit tarzındaki bu fırçalar, sanayinin birçok noktasında tercih edilmekte ve tarafımızca farklı modellerde tasarlanarak üretilmektedir.

 

Hilal Fırça ’da, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için, teknik ressam veya mühendislerimizin geliştirip tasarladığı fırçaları bilgi, birikim ve tecrübemizle harmanlıyoruz. Standart fırça çeşitlerinden, özel tasarım fırçalara, yapmış olduğumuz ARGE ve inovasyonlar ile 3000’e yakın fırça modelini CNC üretim hattıyla sizler için özel olarak üretiriz.

 

 

TOP