PİST FIRÇALARI

Kış aylarında pist fırçalarımız havaalanları ve hava meydanları için vazgeçilmezdir. Pistler  kar ve buz dolaysıyla kullanılamaz hale gelir; böylece uçakların kalkış ve iniş yapabilmesi için, pist fırçaları veya havaalanı fırçaları temizleme rutininin bir parçası olarak kullanılır. Bu fırçalar, tüm hava koşullarına dayanıklı yüksek kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Pist fırçalarımız sadece karı değil, aynı zamanda çalışma alanlarındaki artıklar gibi diğer nesneleri de kaldırmaktadır.

ÇELİK TELLİ HALKA FIRÇA

Bu fırçalar bir f mili üzerine sıralanarak istenilen boy ve ebatta silindir fırça elde edilmesini sağlamaktadır. Bu sahilde daha geniş alanlar tek seferde temizlenebilmektedir ve etkili bir temizlik elde edilmektedir. özellikle hava alanı gibi alanlarda oluşan buzlanmanın giderilmesini bu sayede sağlanmaktadır.

PLASTİK KILLI HALKA FIRÇALAR

Özel olarak seçilmiş olan plastik fırça kılları sayesinde, havaalanı gibi geniş alanlardaki ince kalıntıların tamamen temizlenmesi, temiz ve pürüzsüz bir yüzey elde edilmesi sağlanmaktadır.

FIRÇA TABANLARI

Modüler olarak üretmiş olduğumuz fırça tabanlarımız sayesinde fırçalar kolaylıkla sökülüp takılabilmekte, çok aşınan yerlerinin az aşınan yerlerle değiştirilmesi sonucu maksimum verim elde edilmektedir.

TOP