ÖZEL TASARIM FIRÇALAR

Günümüz teknolojisi ile üretilen ve özel tasarıma sahip olan fırça grupları, hemen hemen her sektörde kullanılmaktadır. Bu sektörler; metal, tekstil, deri, cam, maden, ahşap, gıda, matbaa, konveyör, ambalaj, medikal, kâğıt, havacılık ve askeri savunma gibi sektörlerdir.

Farklı uygulama alanına sahip olan bu ürünler, ekonomik olması ve geniş kullanım alanının olması sebebiyle tercih edilmektedir. Özel tasarım fırça üretimi teknolojik ve ileri düzey makine sistemlerinde yapılmaktadır. Özel tasarım fırçalar sayesinde, yapılan işlemler hızlanır ve zamandan kazandırır. Bu fırçalar, insan gücünün yetersiz kaldığı tüm işlemleri, kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ayrıca, bireysel yapılan işlemlere göre, kalitesi oldukça yüksektir. Yani insan gücü ile yapılan işlemlere oranla, çok daha profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Halı yıkama, temizlik sektörü, mobilya sekötürü ve boru imalatı sektörü gibi birçok sektörde kullanılan fırçalar, çeşitli malzeme gruplarından üretilmektedir. Ayrıca, özel üretim fırçaları kurumsal firmaların taleplerine ve siparişlerine göre çeşitlendirilmektedir. Farklı model ve çeşitlere göre üretilen özel tasarım fırçaları ihtiyaçların karşılanabileceği bir kalitede olmakla beraber, görsel tasarım olarak da şıklığı ön planda tutulmaktadır. Yine renk seçimi ve üretiminde kullanılan malzeme, sipariş sahibi tarafından da belirlenebilmektedir.

Hilal Fırça ’da, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için, teknik ressam veya mühendislerimizin geliştirip tasarladığı fırçaları bilgi, birikim ve tecrübemizle harmanlıyoruz. Standart fırça çeşitlerinden, özel tasarım fırçalara, yapmış olduğumuz ARGE ve inovasyonlar ile 3000’e yakın fırça modelini CNC üretim hattıyla sizler için özel olarak üretiriz.

TOP