MESLEK SIRRI VE UZMANLIK

Göze çarpmayan ama önemli!
Hilal Fırça, endüstriyel ve teknik fırçaların üretimi ve geniş uygulama olanakları konusunda büyük miktarda uzman bilgisine sahiptir. Bu bilgi, şirketlerin üretim süreçlerini geliştirmek ve hızlandırmak için kullanılır. Teknik ve endüstriyel fırçalar, üretim sürecinde kullanıldığı alanda göze çarpmayan ama önemli işleri bitiriyorlar. Ürünlerin ve malzemelerin üretilmesi veya işlenmesi gereken yerlerde fırçalara rastlayacaksınız çünkü fırçalar çok yönlüdür ve esnek çözümleri sunmaktadır.

Bizim tutkumuz sizin çözümünüzdür!
Bilgilerimizi sürekli güncelliyoruz, çünkü kendi çatımız altında endüstriyel fırçalar üretiyoruz. Fırçalarla ilgili tutkumuz sayesinde çok fazla bilgi ve tecrübe biriktirdik. Bu bilgilerin sayesinde fırçaların çapını, uzunluğunu, demet çapını ve dolum yoğunluğunu isteğinize göre ayarlayabiliyoruz. Fırçanız ne kadar özel olursa olsun, özel çözümlerde üretmekte bizim tutkumuzdur.

Teknik ekibimiz
Teknik personelimiz ve bilgisayarlı makinelerimiz kaliteli ürünlerin hızlı bir şekilde teslim edilmesini garanti eder. Firmaların üretim hatlarında kullanılan fırça grupları hakkında yapmış oldukları AR-GE çalışmalarına destek vererek daha etkili ve verimli fırça üretimi sağlanmaktadır.Yerinde ziyaretler yapılarak ihtiyaca uygun fırça tespit edilmesi ve uygulanması konusunda firmalara uzman tavsiyesi ile destek verilmektedir.Ürün geliştirme konusunda kalıp ve CNC makine yatırımları yaparak tedarik ve termin sürelerini kısaltıp firmalara üretim sürecinde katkı sağlamaktayız.

TOP