KAPI ALTI FIRÇALARI

Okullarda, plazalarda, ofislerde, fabrikalarda giriş- çıkış kapılarında, hangar kapılarında, garaj kapılarında ve daha birçok alanda kullanılan fırça türüdür. Genel olarak işi süpürmek olsa da boşlukları kapatarak dışarıdan gelebilecek hava, su, toz ve haşerelere karşı koruma sağlayarak çalıştığı alanı sürekli temiz tutar.

Döner kapı fırçaları genel olarak hava akışını kontrol eder ve enerji tasarrufu sağlar. Kapı üreticilerinin ürettiği kapı ölçülerine göre özel olarak boyutlandırılmış ve istenilen yoğunlukta kapı fırçaları üretmekteyiz.

Ayrıca makine kapaklarında hava sirkülasyonunu engellemek, yüzeye hafifçe sürterek frenleme yapmak ve makine üzerinde hareket eden parçaları sürekli olarak temizlemek gibi birçok amaçla kullanılabilir.

Hilal Fırça ’da, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için, teknik ressam veya mühendislerimizin geliştirip tasarladığı fırçaları bilgi, birikim ve tecrübemizle harmanlıyoruz. Standart fırça çeşitlerinden, özel tasarım fırçalara, yapmış olduğumuz ARGE ve inovasyonlar ile 3000’e yakın fırça modelini CNC üretim hattıyla sizler için özel olarak üretiriz.

TOP