İŞ-TAKIM EKİPMANLARI

İş takımı grubuna giren bu tarz fırçalar, ağır sanayiden, hafif sanayiye, hobiden, küçük atölyelere kadar bir çok noktada  yardımcı ekipman olarak işlev görmektedir.

 Sanatsal çalışmalarda, bir çok sanatçının temizleme ve şekillendirmede kullanmış olduğu ve sanatının daha iyi ortaya çıkmasını sağlayan ince ve hassas fırçalar firmamız tarafından özenle ve isteğe uygun olarak üretilmektedir.

 Arkeolojik çalışmalarda ortaya çıkarılan tarihi eserlerin temizlenmesi, özel olarak dizayn edilmiş fırçalar sayesinde yapılmaktadır.

 Kaynak öncesi ve kaynak sonrası kalan cürufların temizlenmesi, iş aleti tarzında üretmiş olduğumuz fırçalar ile yapılmaktadır.

 Endüstriyel üretim alanlarındaki, özellikle ambalajlama makinalarının hassas olan bir çok kısmındaki temizlik işlemleri, bu alanlar için özel olarak dizayn edilmiş iş aleti tarzındaki fırçalar ile manuel uygulamalar ile yapılmaktadır.

Hilal Fırça olarak, bu alanlardaki uygulamalarda kullanılmak üzere sayısız modeli, bugüne dek tasarlayıp üreterek ilgili sanayi ve endüstrinin hizmetine sunmuş bulunmaktayız. 

İLGİLİ ÜRÜNLER

TOP