İŞ ALETİ FIRÇALARI

Manuel ve otomatik kullanıma uygun olarak tasarlanan fırçalarımız, özellikle endüstriyel uygulamaların gerçekleştiği, sanayi ve metal işleme endüstrisi gibi birçok alanda tercih edilmektedir.

İş aletleri fırçalar genel olarak; Kaynak işleminden sonra parçaların temizlenmesinde ve kalan çapakların giderilmesinde, pasların giderilmesinde, kenar yüzeylerin temizlenmesinde, keskin yüzeylerin pahlanmasında, kirli yüzeylerde ulaşılması zor olan noktaların paslanmış, kirlenmiş ve oksitlenmiş alanlarının temizlenmesi ve parlatılması, boya çıkarma işleminde, özel amaçlı tüplerde ya da içi kirlenmiş boru gibi malzeme ve kirlerin temizlenmesi işleminde kullanılır.

Bu fırçalar; konik fırçalar, silindir tel fırçalar, uç fırçaları, saplı tel fırçalar, boru temizleme fırçaları, tek bölmeli fırçalar veya buji temizleme fırçaları gibi birçok şekil ve ebatta karşımıza çıkar.

Tüm bu fırçaların üretimi için alanında uzman ve deneyimli firmalardan yararlanmak gerekir.

Hilal Fırça, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için, teknik ressam veya mühendislerimizin geliştirip tasarladığı fırçaları bilgi, birikim ve tecrübemizle sektör için üretiyoruz. Standart fırça çeşitlerinden, özel tasarım fırçalara, yapmış olduğumuz ARGE ve inovasyonlar ile 3000’e yakın fırça modelini CNC üretim hattıyla sizler için özel olarak üretmekteyiz.

TOP