Halı ve Koltuk Yıkama Fırçaları

Halı ve koltuk yıkama fırçaları, özellikle halı yıkama sektörünün en önemli parçasıdır. Halıların ve koltukların derinlemesine temizlenmesine yardımcı olur. Fırça yardımıyla kirlerin ve lekelerin hav dibinden çıkarılmasını ve uzaklaştırılmasını sağlar. Ovalama işlevi gören fırçalar halı ya da koltukların kirlerinin giderilmesine ve zararlı bakterilerden arınmasına yardımcı olur.

Halı yıkama fırçaları; istenilen kalınlıklarda ve özelliklerde üretilebilir. Hilal fırça kalitesi ile üretilen fırçaların taban ve kıl özellikleri müşterinin istek ve ihtiyacına göre belirlenir. Hilal Fırça sektörünün ihtiyaçlarını belirler, yaptığı ARGE ve inovasyonlar ile en verimli ve etkili fırçaları üretir.

Dairesel fırçalar, rulo fırçalar ve şerit fırçaların; yıkama, ovalama, sıyırma, eskitme gibi işlerde uygulama yapılacağı alana göre özellikleri belirlenir ve üretimi yapılır.

Hilal fırça tarafından tasarlanıp üretilen dış muhafazalı dairesel koltuk yıkama fırçası poliamid kıl (ithal) ve paslanmaz vida bağlantı özelliği ile sürtünmelere kırılmaya, yamulmaya ve paslanmaya karşı dayanıklıdır.

Dış muhafazalı koltuk yıkama fırçasını polisaj ya da matkaplarda kullanılabilecek şekilde üretimini sağlıyoruz.

Hilal Fırça ’da, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için, teknik ressam veya mühendislerimizin geliştirip tasarladığı fırçaları bilgi, birikim ve tecrübemizle harmanlıyıp, sektör için üretiyoruz. Standart fırça çeşitlerinden, özel tasarım fırçalara, yapmış olduğumuz ARGE ve inovasyonlar ile 3000’e yakın fırça modelini CNC üretim hattıyla sizler için özel olarak üretmekteyiz.

TOP