Biz Hilal Fırça'yız...

Ürettiğimiz kaliteli fırçalarla her sektör için profesyonel çözümler üretiriz.

Çeyrek asırlık Tecrübesiyle Hilal Fırça ;

Türkiye’ de, çeyrek asra yakın tecrübesiyle, kaliteden ödün vermeden üretim yapan ve müşterilerinin sadece tedarikçisi değil, aynı zamanda bir çözüm ortağı olarak da hizmet veren bir fırça devi var: Hilal Fırça.

Fırça üretiminde Türkiye’bde ilk sıralarda yer alan Hilal Fırça, adını ve kalitesini sadece Anadolu’ ya değil; Amerika, Rusya, Almanya, Gürcistan, Kazakistan, Kıbrıs ve Azerbaycan gibi dünyanın farklı kıtalarındaki birçok ülkeye taşıyarak ülkemizin gururu olmaya devam ediyor.

Hilal Fırça’ nın vizyonu geniş, hedefleri ise büyük.

Kaliteli ürünlerini ihraç etmekle yetinmeyen Hilal Fırça, aynı zamanda Avrupa’ nın önde gelen fırça üreticileri arasında yer almak istiyor ve bunun için de daima yeni projeler, yeni ürünler üretiyor.

Alanında uzman personeliyle sektörün ihtiyacına cevap verecek yepyeni ürünleri tasarlıyor.

AR-GE çalışmalarına dev yatırımlar yapan Hilal Fırça, sürekli araştırıyor, geliştiriyor ve böylelikle sektöre yön vermeye devam ediyor. 

ARGE’ yi ve inovasyonu bir şirket prensibi haline getiren Hilal Fırça, sadece fırça değil, daima yenilik de üretiyor. 

Her geçen gün kendisini yenileyen ve geliştiren şirket, bitmeyen enerjisiyle sektöre hep ilkleri getiriyor.

 

Kurumsal duruşundan ödün vermeyen Hilal Fırça, sadece üretimiyle değil, vizyonu, misyonu ve işleyişiyle de Avrupa standartlarında bir fırça üreticisi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Sanayinin olduğu her yerde adeta bir yedek parça haline gelen fırça, bugün birçok sektörde en önemli ihtiyaçlar arasındadır.

Silindir fırça, şerit fırça, dairesel fırça, panel fırça, kapı altı fırçaları, halı yıkama fırçaları, ot fırçalar, kıl fırçalar ve tel fırçalar gibi akla gelebilecek hemen her çeşit fırçayı üretme kapasitesine sahip olan Hilal Fırça, aylık 100 bin olmak üzere 3 bin çeşidin üzerinde endüstriyel fırça üretimi yapıyor.

Teknoloji ve beyaz eşya gibi sektörlerde birçok dünya devi markanın fırça ihtiyacını da karşılayan Hilal Fırça, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak daha birçok büyük markanın çözüm ortağı olmayı hedefliyor.

Geçmişten gelen birikimiyle gelecek vizyonuna uygun olarak faaliyet gösteren Hilal Fırça, kalite odaklı çalışarak müşterilerine yalnız fırça değil, hammadde ve malzeme seçimi konusunda da destek oluyor.

Hilal Fırça, kurumsal ve yenilikçi çalışma prensibiyle hem kalitesini, hem de ürün yelpazesini arttırarak, ihracat yaptığı coğrafyayı genişletmeye devam ediyor.

Çünkü Hilal Fırça, sektörde hep öncü ve kalitede hep önde.

REFERANSLARIMIZ
TOP