GİRİŞ KAPI FIRÇALARI VE PASPASLAR

Giriş kapı fırça ve paspasları, yurt, apartman, site girişleri, fabrika, otel, AVM girişleri, hastane, ofis ve iş yerlerinde, spor merkezi girişinde, restoran, kurum ve benzin istasyonları gibi yerlerde kullanılır.

Misafir ve ya müşterilerin ilk izlemini kazanmak oldukça önemlidir. Kaliteli giriş paspas fırçaları kullanılacak alanda temizlik ve hijyen maliyetini düşürür.

Tabanları temizlemekle birlikte paspaslar binanızda ki zeminlerin kirlenmesini önler, buda temizleme masraflarından tasarruf etmeninizi sağlar.

Müşterilerimizin isteklerine göre özel olarak ürettiğimiz giriş kapı fırça ve paspasları büyük bir titizlikle yapılır ve uzun ömürlüdür.

Hilal Fırça ’da, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için, teknik ressam veya mühendislerimizin geliştirip tasarladığı fırçaları bilgi, birikim ve tecrübemizle harmanlıyoruz. Standart fırça çeşitlerinden, özel tasarım fırçalara, yapmış olduğumuz ARGE ve inovasyonlar ile 3000’e yakın fırça modelini CNC üretim hattıyla sizler için özel olarak üretiriz.

TOP