ENDÜSTRİYEL FIRÇALAR

Endüstriyel ve teknik fırçalar, endüstriyel proseslerde çeşitli görevleri yerine getirmektedir. Her uygulama farklı tasarım gerektirir. Endüstride yeni ürünlerin gelişimi ile birlikte fırçalarda gelişmektedir. Tasarım ve üretim bu sektörün bilgisine ve tecrübesine sahip firmalar tarafından yapılmalıdır.

Endüstriyel fırçaların kullanıldığı alanlar; presleme fırçası, kesme makinası fırçası, laminasyon makinası fırçası, nakliye fırçası, taşıma fırçası, yıkama fırçası, süpürme fırçası, temizleme fırçası, ayıklama fırçası, bant fırçası, ATM fırçası, matbaa makinası fırçası, kağıt fırçası, fotokopi makinası fırçası gibi endüstriyel fırçaların bir çok kullanım alanı vardır.

Fırça çeşitleri; Antistatik fırçalar, düz panel fırçalar, esnek tabanlı fırçalar, esnek kayış fırçalar, V şekil fırçalar, disk fırçalar, modüler fırçalar, devirli fırçalar, çıta fırçalar, özel model fırçalar, spiral silindir fırçalar, bölünmüş fırçalar, şerit rulo fırçalar, püsküllü rulo fırçalar gibi çeşitleri mevcuttur.

Hilal Fırça ’da, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için, teknik ressam veya mühendislerimizin geliştirip tasarladığı fırçaları bilgi, birikim ve tecrübemizle sektör için üretiyoruz. Standart fırça çeşitlerinden, özel tasarım fırçalara, yapmış olduğumuz ARGE ve inovasyonlar ile 3000’e yakın fırça modelini CNC üretim hattıyla sizler için özel olarak üretmekteyiz.

TOP