HAYVANCILIK SEKTÖRÜ

Büyükbaş hayvancılık sektöründe, besi çiftliklerinde, inek ve kesimlik hayvanların kaşınma işleminde, bu sektörler için dizayn edilmiş kaşıma fırçaları kullanılmaktadır. Bu fırçaların uygulandığı alanlarda hayvanlar parazitlerden kurtarılıp, deri kalıntılarından ve döküntülerinden  temizlenir. Aynı zamanda stresleri de azaltılmış olduğu için hem süt verimleri artmakta hem de gelişimleri daha iyi olmaktadır.

Küçükbaş hayvancılık sektöründe, keçi ve koyun gibi hayvanların, yine aynı şekilde parazitlerden ve kıl kalıntılarından kurtulup metabolizmalarının daha hızlı çalışması sağlanarak istenilen et ve süt verimi elde edilmektedir.

Evcil hayvanların genel temizliğinde, yuva girişlerinde ya da  bulundukları ortamda pati temizliğinde ayrıca  rahatlamalarını sağlamak amacıyla panel şerit tarzında fırçalar kullanılmaktadır.

Hilal Fırça olarak, bu sektörler için birçok model fırçayı tasarlayarak üretmiş bulunmaktayız, oluşan ihtiyaçlara ve yapılan verimlilik çalışmalarına uygun olarak, ürünleri dizayn edip üretebilme kabiliyetine ve kapasitesine sahibiz. 

İLGİLİ ÜRÜNLER

TOP