BETON-BORDÜR FIRÇALARI

Beton bordür fırçaları, kalıp sistemi ile çalışan pres makinalarında üretimden sonra oluşan harç ve istenmeyen kalıntıların temizlemek amacıyla kullanılan fırçalardır.

Bu fırçalar sac arasına sıkıştırılan plastik ve çelik tellerin preslenmesi ile oluşur. Bu şekilde fırçada boşluk kalmaz ve her noktaya temas ederek en iyi temizliği sağlar. Kıl olarak plastik ve sadece çelik tel ile üretimi yapılabilir.

Hilal fırça, beton bordür fırçalarını, istenilen boy ve ölçüde üretimini sağlar.

1)      30 yılı aşkın süredir edindiğimiz bilgi ve tecrübe ile standart ve özel tasarım fırça üretiyoruz. Hilal Fırça olarak yüzlerce sektörün ihtiyaç duyduğu fırçaları, üretmiş olduğumuz 3000’e yakın fırça modeli, ARGE ve inovasyonlarımız ile karşılamaktayız. Fırçalarımızı teknik ressam ve mühendislerinin geliştirip tasarladığı modeller ile geliştiriyor ve CNC üretim hattımızla sizler için özel olarak üretiyoruz.

 

2)      Hilal fırça, fırça sektöründe edindiği 30 yıllık tecrübe ile yüzlerce sektörün ihtiyaç duyduğu fırçaları üretmektedir. 3000’e yakın fırça modelimiz, teknik ressam ve mühendislerimizin geliştirip tasarladığı fırçalar ile her sektöre özel üretim yapıyor ve firmaların kaliteli üretimimiz sayesinde hız ve zamandan kazanç etmelerini sağlıyoruz.

 

TOP