SÜPÜRME VE TEMİZLİK İÇİN FIRÇALAR

Hepimizin yaşam alanı olan yol, park ve bahçe gibi ortak alanlarda, otların, kaldırımların ve çevrenin temizlenmesinde, ayrıca depo ve benzeri geniş alanların genel çevre temizliğinde kullanılan, silindirel, dairesel veya panel tarzdaki “Yol Süpürme ve Temizlik Fırçaları”, kullanıldıkları alanlarda etkili ve verimli temizliği sağlayacak şekilde tasarlanarak üretilmektedir.

Özellikle, belediye temizlik araçlarının altında yan dairesel, pres ve silindir fırçalar şeklinde konumlandırılarak kullanılan bu özel fırçalar, insan gücüne bağlı işçilik maliyetini de ortadan kaldırarak, temiz bir çevre oluşturulmasına büyük bir katkı sağlamaktadır.

Traktör ve forklift gibi araçlara takılabildikleri gibi, özel olarak dizayn edilmiş iş makinalarına da uygulanabilirler.

ALAN TEMİZLİK FIRÇALARI

Traktör arkalarında ve küçük iş makinalarının önlerinde kullanılabilecek şekilde dizayn edilerek, park, bahçe ve spor alanları gibi geniş alanların temizlenmesinde kullanılan süpürgelerdir.

Manuel kullanıma uygun olarak tasarladığımız ve elle temizlik yapılan işler için  saplı olarak özel ürettiğimiz, alan temizlik fırçalarımız da bulunmaktadır.

MODÜLER HALKA FIRÇALAR

Silindir el tarzda ve modüler olarak üretilen bu fırçalar, kolay montajlı olup seri üretime de uygun formdadır.

Modüler olmaları sebebiyle aşınan parçaların yenileriyle yer değiştirilmesi ve daha uzun süre kullanımlarının sağlanması ek bir avantajdır.

MODÜLER ÇELİK HALKA FIRÇALAR

Özellikle yol temizliğinde belediye araçlarının altlarında kullanılan bu tarz fırçalar, modüler olmaları sayesinde aşınan ve yıpranan kısımları çıkarılıp yenileri ile değiştirilerek daha uzun süre kullanımı sağlanmakta ve bu büyük bir avantaj sunmaktadır.

ÇAKMA SİLİNDİR FIRÇALAR

Modüler olarak üretilip plastik tabanlara, plastik kılların çakılması sayesinde elde edilen silindir şeklindeki temizlik fırçaları bu grupta toplanmaktadır.

DALGALI MODÜL FIRÇALAR

Bu tarz fırçaların tabanları genel olarak kavisli şekil olarak yapılmakta ve daha az fırça ile daha çok iş yapabilme imkanı sunmaktadır.

Kavisli şeklinden dolayı süpürme alanındaki taş veya ağır parçaların daha iyi bir şekilde taşınmasını ve süpürülmesini sağlamaktadır.

KAVİSLİ FIRÇALAR

Özel alanlarda, hava alanları, meydanlar, su olukları, kaldırım dipleri ve su kanalları gibi alanların iç kısımlarının, daha etkili bir şekilde temizlenebilmesi amacıyla dizayn edilmiş ve üretilmiş fırçalardır.

YOL SÜPÜRME SİLİNDİR FIRÇALAR

Yol süpürme silindir fırçaları, çeşitli süpürme makineleri veya traktörlerine monte edilebilir. Yapısı nedeniyle geniş süpürme enleri mümkündür.

OT TEMİZLEME FIRÇALARI

Geniş alanların otlardan arındırılmasında ve özellikle yabani otların temizlenmesinde ve kullanılan çelik kıllar ve halatlardan imal edilmiş parçalardır. Bu tarz fırçalar birçok maliyeti minimize ederek ve etkin bir sonuç vermesinden dolayı tercih edilen ve en çok kullanılan fırçalar arasında yer almaktadır

TOP