Peyzaj ve Bahçe Düzenlemesi

Peyzaj ve düzenleme işlemlerinde, kalan çimlerin ve otların süpürülmesi ve temizlemesi işlemi bu iş için uygun olarak tasarlanmış makinelerde kullanılan fırçalar sayesinde yapılmaktadır.

 Geniş bahçe alanlarının çöplerden ve yabancı maddelerden temizlenmesi, bu alanda temizliği hızlandırmaya ve etkili temizliğe olanak sağlayan, tarafımızca tasarlanmış ve üretilmiş fırçalar ile yapılmaktadır.

 Spor için dizayn edilmiş geniş çim alanlarının hızlı ve etkili bir şekilde temizlenebilmesi yine makinalara takılmış olan silindir ve çanak tarzındaki fırçalar ile olmaktadır.

 Hobi bahçelerinde, ağaç kırıntıları ve yaprakların temizliği, bu alanlarda kullanımına uygun el tipi ve özel  olarak dizayn edilmiş fırçalar ile yapılmaktadır.

 Geniş tarım alanlarında, iş makinalarının önüne ve arkasına takılan panel tarzında fırçalar ile  tesviyeleme ve süpürme işlemi de yapılmaktadır.

 Hilal Fırça olarak, bir çok uygulama alanında olduğu gibi bu alanda da, yerinde uygulamalarımız ile gözlemleyip en uygun ve verimli fırçayı tasarlayarak üretmekteyiz.

ÜRÜNLER

TOP