Mühendislik ve Makine Endüstrisi

Mühendislik firmalarında ve mühendislik gerektirecek olan bir çok alanda, birkaç işi aynı anda yapabilme kabiliyetine sahip özel olarak tasarlanmış fırçalar, tarafımızca üretilerek ilgili endüstri ve sanayiye kazandırılmaktadır.

 Bir çok makinanın en hassas parçası olarak görev yapan fırçalar yine en hassas parçaları temizlemek ve korumakla da görevli olabiliyor.

 Kullanıldığı alanlarda ve takıldığı makinalarda işçilik maliyetlerini aşağı çekmekle beraber üretilen ürünlerin kaliteli verimliliğini de artırmaktadır.

 Bir çok mühendislik firmasının şu ana kadar yapmış oldukları Ar-Ge’ lerin neticesi ve bizlerin de çözüm odaklı çalışmaları ile yüzlerce farklı modeli tasarlayıp üreterek kullanılır hale getirmiş bulunmaktayız.

 Endüstride ve sanayide kullanılan temizlik makinalarının en önemli parçaları yine fırçalar olup hangi makinada? Ne tarz? Fırçaların kullanılacağı, uzun yılların getirmiş olduğu bilgi ve birikimimiz ile tespit edilmekte ve en uygun fırçalar tasarlanıp geliştirilerek üretime alınmaktadır.

 

Ülkemizde en çok arge neticesi ürünleri üreten firma konumundayız. Bu alanlarda kullanılmak üzere filmi olarak bir çok modeli biz aynı tip tasarlayıp üretebiliyoruz.

ÜRÜNLER

TOP