“Hilal fırça, müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye çıkartmak için personellerine düzenli olarak eğitim programları uyguluyor.”

/ / Genel Bilgiler

“Hilal fırça, müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye çıkartmak için personellerine düzenli olarak eğitim programları uyguluyor.”

MüşterilerimizinHilal Fırçayı seçmesinde yılların verdiği bilgi ve birikim, çözüm odaklı çalışmak, kullanılan ham madde ve yarı mamullerde doğru seçim, CNC makine parkuru sayesinde kaliteli ve standart üretim olanakları, AR-GE odaklı çalışmalar ve uygulamalı testler ile fırça kalitesi ve dayanıklılığı konusunda sonuçlar etme ve bunu müşterilerine hissettirebiliyor olma, uzmanyetişmiş personel ile hızlı ve kurumsal çözümler üretebilir olması, müşterilerinin Hilal Fırçayı seçmesinde en önemli etkendir.

Hilal Fırça halı yıkama sektörünü yakından takip ederek fırça konusunda birçok ilke ve yeniliğe imzasını atmıştır. Daha önce yurt dışından ithal olarak getirilen halı yıkama makinalarında ve zemin temizleme makinalarında kullanılan dairesel  (disk) ve silindir(rulo) fırçaların kendine özgü kalıp çalışmaları ve CNC makine yatırımı yaparak makine imalatçılarının ve halı yıkama firmalarının fırça ihtiyacını yurt içinde yerli ve daha kaliteli olarak tedarikini sağlamıştır. Hilal Grup bünyesinde makine ve halı yıkama tesisi bulunması sektörde kullanılan birçok fırçaların daha kullanışlı ve daha kaliteli olarak müşterilere ulaştırılmasında büyük etkisi olmuştur. Halı yıkama sektöründe birçok firma ile sürekli olarak dirsek temasında kalarak sektöre yeni fırçalar kazandırmak için AR-GE ve inovasyon çalışmaları devam etmektedir. Sektöre kazandırmış olduğumuz birçok model fırçaların bugünlerde birçok firma tarafından taklit edilir olması; bir taraftan haklı bir kıvanç kaynağı olurken diğer taraftan ülkemizde hala yeniliğe açık çözümler üretmek yerine taklit eder olmak üzüntü vermektedir. Hilal fırça sektöre yapmış olduğu katkı ve yatırımlarına hız kesmeden devam edecek ve hep bir adım önde olmanın haklı gururunu yaşayacaktır.

Hilal Fırça Gelecek hedefleri, fırça konusunda entegre bir tesis kurarak Türkiye de ve dünyada sayılı firmalar arasında yerini almayı hedeflemektedir.2016 yılı itibari ile çalışmaları başlatmış bulunmakta tesis ve CNC üretim hatları yatırımları yaparak emin adımlarla ilerlemektedir.