Genel Endüstri

Endüstride ve sanayide kullanılan bir çok makine ve ekipmanın işlevselliğini, verimliliğini ve kalitesini arttırarak fayda sağlayan en önemli unsurlardan birisi  özel olarak tasarlanarak üretilen fırçalardır.

 Özellikle makine üretim endüstrisinde yapılan Ar-Ge’ ler neticesinde ortaya çıkan endüstriyel tasarım fırçaları bir çok işlevi bir arada gördüğü için en çok tercih edilen parçalar olmaktadır. Bu fırçaların tercih edilme sebeplerinden ilki, kullanıldığı alanlarda hızlı çözüm ve fayda sağlamış olmalarıdır.

 Endüstriyel alanlarda kullanılan bu tarz fırçaların üretimi için, Hilal Fırça olarak, bir çok CNC makinanın yatırımını yapmış olup, bu konuda kaliteli ve verimli fırçalar üretme kabiliyetine ve kapasitesine sahibiz.

 Şu ana kadar üretmiş olduğumuz 3000’e yakın değişik model ile, özellikle ülkemiz endüstrisinde bu tarz fırçaların imalatında en çok tercih edilen firma olduk.

 Geniş ürün yelpazemiz ile her ihtiyaca cevap verebilecek ve geliştirilebilen her modeli üretebilecek altyapıya ve yatırıma sahibiz.

ÜRÜNLER

TOP