ENDÜSTRİYEL FIRÇALAR

Endüstriyel ve teknik fırçalar, endüstriyel proseslerde çeşitli görevleri yerine getirmektedir. Her uygulama farklı tasarım gerektirir. Endüstride yeni ürünlerin gelişimi ile birlikte fırçalarda gelişmektedir. Tasarım ve üretim bu sektörün bilgisine ve tecrübesine sahip insanlar tarafından yapılmalıdır. İşte bu yüzden Hilal Fırça konunun uzmanı!

ANTİSTATİK FIRÇALAR

Anti statik fırçalar, fotokopi makineleri, ATM'ler, kesme makineleri, matbaa makineleri, Laminasyon makinaları ve kâğıt mukavva üretiminde sıklıkla kullanılmaktadır. Kullanıldığı alanda statik elektriklenmenin oluşmasını önlemektedir.

DÜZ PANEL FIRÇALAR

Düz fırça kemerleri benzersiz esnekliği sayesinde uygulama için özel çözümler sunar. Uygulanması kolay, kullanıldığı alanda verimliliği arttırır.

ESNEK TABANLI FIRÇALAR

Hızlı Zincir fırça kemerleri, birbirinden bağımsız modüler parçalardan oluşturmaktadır. Bundan dolayı birleştirilince her uzunluk ve genişlikte konveyör fırçalar üretilebilir. Özellikle taşıma hatlarında profesyonel çözümler oluşturur.

ESNEK KAYIŞ FIRÇALAR

Dişli poliüretan bantlar üzerine işlenen fırça ile dönme hızı tam olarak ayarlanabilir. Kavisli alanlarda uygulanabilir. Bu sayede fırçalar her noktaya ulaşarak etkili temizlik yapılmaktadır.

V-ŞEKİL FIRÇALAR

V-şekil bant fırçalar kılavuz şeklinden dolayı ve küçük ölçüler için birçok olanda kullanıma uygundur. Kemer bantları istenilen boyda metreye kadar üretilebilir.

DİSK FIRÇALAR

Fırça diskleri ağırlıklı olarak çapak alma ve temizlik görevleri için kullanılır. Ayrıca büyük yüzeylerin zımparalanması veya ürün parçalarının bitirilmesi için de kullanılırlar.

ÇITA FIRÇALAR

Fırça çıtaları birçok farklı profil ve şekil kıllardan üretilebilen ve stoklarda olan fırçalardır.

MODÜLER FIRÇALAR

Fırça plakaları, destekleme, Kılavuz lama, nakliye, temizleme ve presleme gibi farklı uygulamalar için birçok olasılığa sahip çok tercih edilen bir üründür.

DEVİRLİ FIRÇALAR

Hızlı fırçaları, silindir fırça oluşturmak için kullanılan tek fırça parçalarıdır. Fırça parçaları sorunsuz şekilde bir araya getirilebilir, bu da fırça yüzeyinin eşit olmasına neden olur.

ÖZEL MODEL FIRÇALAR

Bu modeller, belirli uygulamalar için püsküllü fırça modellerimizden veya spiral ve şerit fırça modellerinden uyarlanabilir.

SPİRAL SİLİNDİR FIRÇALARI

Fırça yoğunluğunun tamamı sayesinde spiral silindir fırçalarının uzun bir ömrü vardır. Bu fırçalar iki temel tasarımda üretilir: tek ve çift bant.

BÖLÜNMÜŞ FIRÇALAR

Bölmeli çekirdekli fırçalar püsküllü silindir fırçaların esnek bir şekilde uygulanmasıdır. İki ayrı parça, çekirdeğinizi sökmeden fırça çekirdeğinize monte edilebilir.

ŞERİT RULO FIRÇALAR

Fırçalarımız benzersizdir ve kullanımı kolaydır: rulo fırça göbeğini yalnızca bir kez satın alırsınız ve aşınmadan sonra değiştirmesi gereken şerit fırçaları kendiniz kolayca doldurabilirsiniz.

PÜSKÜLLÜ RULO FIRÇALAR

Birçok farklı malzeme kombinasyonu, dolgu ve yoğunluk nedeniyle püskül silindir fırçaları hemen hemen her şey için bir çözüm olabilir.

İLGİLİ SEKTÖRLER

İLGİLİ UYGULAMA ALANLARI

TOP